Bilge Seynur Saltoğlu, ACC

“Mutlu bir gelecek, ne istediğini bilen senden geçecek” ilkesiyle benimsemiş olduğu çalışmalar ile farklı sektörlerle iş birliği içinde olduğu kurumsal geçmişi olan Bilge Seynur Saltoğlu, 2007 yılından beri profesyonel iş yaşamının içerisindedir. İş birliği içinde olduğu kurumlarla insan odaklı çalışma prensibini benimseyen Saltoğlu, “Ben kimim ve asıl ne yapmak istiyorum” sorularıyla uyanışa geçerek girdiği arayışta koçlukla tanışmış ve 2020 yılından itibaren asıl mesleğim olarak belirlediği kariyerine öğrenci ve kurumlarla, Profesyonel Mindful Temelli Kariyer Geliştirme Koçu (ACC-ICF Akredite) & Eğitmen & Mentor olarak çalışmaktadır.

Bireylerin öğrenci halinde veya kurumlar içindeki durumlarını gözeterek, kendi içlerinde saklı olan potansiyellerini ortaya çıkmasına ve bu potansiyelleri doğrultusunda ne yapabileceklerini, nasıl bir yol izleyeceklerini fark etmelerini sağlayarak, kendilerine dair olan keşif yolculuğuna eşlik etmektedir. Bu yol arkadaşlığını daha ileriye taşımak için insan odaklı sistem yaklaşımlarını benimseyerek, kendi yolculuğunda kazandığı bilgi ve deneyimlerini eğitim & atölyeler ile sunmaktadır.

VİZYON
Her bireyin potansiyelini keşfetmesi,
Kendi kariyer yolunu bilinçli şekilde yönlendirmesi,
En yüksek başarı düzeyine ulaşması için rehberlik etmek ve
Böylece daha tatmin edici ve mutlu bir yaşam sürmesine yardımcı olmaktır.
“MUTLU BİR GELECEK, NE İSTEDİĞİNİ BİLEN SENDEN GEÇECEK”

MİSYON
Bireylerin etkili kariyer planlaması ve gelişimini desteklemektir.
Her bireye kendi ilgi alanlarını, güçlü yönlerini ve değerlerini anlamalarında rehberlik ederek, onların kendi hedeflerine uygun kariyer yolu çizmelerine yardımcı olmak için buradayım. Her bireyin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve sürdürülebilir kariyer başarılarına ulaşmalarına katkıda bulunmak amacıyla bireysel ve özelleştirilmiş kariyer koçluğu hizmetleri ve eğitimler sunuyorum.

SERTİFİKALARIM